Vôňa domova

„Niet nad vôňu domova“ aj takýmto heslom sa niesla naša expozícia na výstave MODDOM v Inchebe, ktorá sa konala 16. až 20. októbra 2019. Vôňa patrí ako do komerčných priestorov, tak aj do domácností a sme radi, že sme sa na tom zhodli aj s návštevníkmi výstavy.

Výstavná expozícia New aroma priťahovala zrakom aj čuchom. Návštevníkom sme prezentovali prevažne menšie typy aroma difuzérov s pokrytím od 10 do 100 m². Najväčší záujem zaznamenali dizajnové typy ako Tower Black, Tower Silver a limitovaná edícia Tower Rose gold v zlato ružovom prevedení. Teší nás, že aj popri funkčnosti, sa stále dbá aj na dizajn. Hlavne pokiaľ si daný produkt vyberáte do domácnosti. Z vôní sa výraznej väčšine páčili vôňa čistoty Acitve Purity alebo Forover young s podtónom aloe vera. Z pánskych vôní zaujala naša „topka“ Silver Boss, a veľmi pozitívne reakcie sme prijímali aj na orientálnu korenistú vônu Sensual Patchouli.

S radosťou prinášame kvalitné vône aj do vašich domácností.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.