E-SHOP

o spoločnosti

AlfaPureo

Profesionálne aromatizovanie a dezinfikovanie vzduchu a povrchov prostredníctvom difuzérov a aroma olejov.

Jana Miškeje
Founder

Jana Miškeje
Founder

náš príbeh

Inšpirovaná myšlienkou
scent marketingu.

Pri stretnutí s priateľmi zo zahraničia som sa inšpirovala myšlienkou scent marketingu a založila firmu AlfaPureo s.r.o. s cieľom poskytovať profesionálne aromatizovanie priestorov. Po 15tich rokoch zamestnania som túžila po zmene a novej výzve v živote. Štart podnikania bol ideálny, keďže oblasť aroma marketingu je na Slovensku iba v začiatkoch. Firma nám postupne rástla, získavali sme nových partnerov a začali sme expandovať do zahraničia. 

Prišiel marec 2020 a korona kríza zasiahla aj nás. Stáli sme pred dilemou ako dlho vydržíme prepad objednávok, pretože záujem o aroma oleje prudko klesol. Zmenili sme postoj a začali hľadať nové riešenia v tejto kríze. Položili sme si otázku: Ako dokáže naša firma pomôcť ostatným v korona kríze? A vtedy to prišlo.

Aroma olej s dezinfekciou,
ktorý funguje priestorovo.

Napadlo nám vytvoriť aroma olej s dezinfekciou. Ale ako dlho potrvá výskum? Testovanie? Napriek prekážkam sme hľadali možnosti a podarilo sa nám spojiť s Michalom Bartošovičom, špecialistom na dezinfekcie, ktorý už dlhodobo skúmal nové možnosti dezinfekcie v potravinárskom priemysle.

Vďaka jeho patentu na dezinfekciu sme vytvorili unikátny produkt – aroma olej spojený s dezinfekciou, ktorá funguje priestorovo. Štandardné dezinfekcie pri rozprášení do vzduchu spadnú na zem, naša technológia sa cez studenú difúziu dostane do celého priestoru a pôsobí proti vírusom, baktériám aj plesniam. Tým sa začala písať nová etapa našej firmy.

Inovatívna technológia dezinfikovania vzduchu.

Hľadáte ďalšie informácie, ktoré ste na stránke nenašli, alebo potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.