Vôňa posúva galavečer do luxusnejších rozmerov

Krásna výzdoba, pekne oblečení ľudia, šampanské a prémiový catering. To sú spoločné prvky každého dobrého galavečera. Čo keby ste luxus galavečera pozdvihli ešte viac? Jemná vôňa, ktorá sa rozlieha priestorom, posúva galavečer do ešte luxusnejších rozmerov. Presne toto sa nám podarilo na módnej prehliadke AMILIEN SHOW dňa 28.11.2019 v priestoroch Autokomodex Trnava, Showroom značky Škoda.

Blížiace sa zimné obdobie potvrdila aj ústredná téma módnej prehliadky – zimné outfity na lyžovačku, do mesta alebo do hôr. Program sprevádzali tanečné vystúpenia a rozhovory o trendoch vo svete áut. Krásny presklený priestor o veľkosti približne 500 m² sme aromatizovali prístrojom Roller, ktorý nielenže vizuálne zapadol, ale svojím výkonom dokonale pokryl plochu s vysokými stropmi. Z našej ponuky vôní sme organizátorom odporučili luxusnú korenistú vônu Sensual Patcholi, ktorá dokonale zapadla k typu návštevníkov, programu a aj ročnému obdobiu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.