🚀 Získajte 500 Bodov (50 €) do vernostného programu!

Dní
Hod
Min
Sek

Akcia difuzér eMotion + náhradné náplne 1 + 2 ZDARMA

Zvýhodnené Vianočné balíčky! K nákupu nad 100 € darček v hodnote min. 20 €.
Dní
Hod
Min
Sek
0
Ako funguje

Dezinfekcia vzduchu a povrchov

Základom je kooperácia difuzérov so zabudovaným atomizérom a biocídnych aroma olejov, ktoré sa po zatomizovaní šíria interiérom.

dezinfekcia vzduchu a povrchov

Zatomizovanie biocídneho oleja pomocou difuzéru

Technológia preventívnej dezinfekcie vzduchu a povrchov je založená na aplikovaní zatomizovaného biocídneho oleja do interiéru, a to pomocou difuzérov. Do vnútornej nádoby difuzéra sa naleje špeciálny biocídny olej znakčy New Aroma a následne sa na difuzéry nastavia požadované intervaly a intenzita.

Nevyžaduje si žiadnu údržbu navyše, ani čas a ani personál, ktorý by dezinfiekciu musel vykonávať. Všetko robí zabudovaný ovládací panel, ktorý pracuje na základe zadaných intervalov a intenzity. Tie je možné kedykoľvek zmeniť.

Po tom, čo sa zatomizovaný biocídny olej začne šíriť do vnútorného priestoru, eliminuje vírusy a baktérie priamo vo vzduchu. Čím menej patogénov sa v miestnosti nachádza, tým je riziko šírenia nákazy nižšie.

Postup spustenia takejto dezinfekcie je veľmi jednoduchý a vhodný do akéhokoľvek typu prevádzky. Prípravky sú zdravotne nezávadné a preto je možné, dokonca ideálne, aby prístroj pracoval v čase, kedy sa v prevádzke nachádzajú ľudia. Objem biocídneho oleja vydrží v priemere dva až šesť mesiacov, závisí od typu difuzéra a zvolenej intenzity.

Zdravotne nezávadné aroma oleje

Vôňa a dezinfekcia v jednom

Nezanecháva mastné škvrny

Po tom, čo sa zatomizovaný biocídny olej začne šíriť do vnútorného priestoru, eliminuje vírusy a baktérie priamo vo vzduchu.

Jednoduchá údržba a manipulácia

Vkusný dizajn difuzérov

Aplikácia za prítomnosti ľudí

laboratórne testované

Zníženie množstva patogénov vo vzduchu až o 40%

Technológia dezinfikovania vzduchu pomocou difuzérov a biocídnych olejov, je nová a inovatívna. Preto sme sa na trhu zo začiatku stretávali s nedôverou, nakoľko dezinfikovanie nie je voľným okom viditeľné. Na preukázanie biocídnej účinnosti bolo potrebné vykonať nemalé množstvo testovaní, ako v laboratóriách, tak aj v teréne.

Po úspešných testovaniach a výsledkoch v laboratóriách, sme preniesli testovanie do terénu. Vykonávali sme ho buď spádovou metódou, kedy sme porovnávali hodnoty patógénov na petriho miskách alebo metódou aeroskopie, kedy speciálny prístroj aeroskop nasával z miestností mikroorganizmy, ktoré následne vyhodnocoval z vnútorného média. Výsledky nás príjemne prekvapili, nakoľko namerali znížené množstvo patogénov až o 40%. Opakované testovania tieto hodnoty potvrdili.

Registrácia do vernostného programu

Zaregistrujte sa do vernostného programu a získajte 50 €!

Výhody registrácie:

Prihlásenie

Vaše benefity

Registrácia

Vyplňte prosím údaje nižšie. Heslo vám vygenerujeme a pošleme na zadanú e-mailovú adresu.

Please accept the Terms and Conditions to proceed.

Výhody registrácie:

Prihlásenie

Prémiové vône do bytu.

Rýchle dodanie

všetok tovar máme skladom

Doprava zdarma

pre všetky objednávky nad 99 €

Poradenstvo a podpora

pri výbere sme vám k dispozícii.

Registrácia

0