New Aroma na medzinárodnom veľtrhu AquaTherm 2019

Spoločnosť New Aroma prezentovala na tohtoročnom odbornom veľtrhu AquaTherm novinku v oblasti vzduchotechniky a rekuperácie vo forme profesionálnych aroma atomizérov. Ide o novinku na slovenskom trhu, ktorá je určená ako doplnkový sortiment k vzduchotechnike.

Aroma atomizér je elektronické zariadenie, ktoré sa montuje na koncový prívod vzduchu do miestnosti. Atomizér obsahuje nádobu na aroma olej, ktorý je pomocou trysky rozptyľovaný vo forme atómov do potrubia a prúdom vzduchu rovnomerne distribuovaný do celého priestoru.

Výsledkom je tak dokonalá výmena vzduchu, ktorý je nielen zohriaty, schladený alebo zvlhčený… ale aj príjemne vonia !!!

„Našu voňavú inováciu sme na veľtrhu predstavili a konzultovali s poprednými svetovými výrobcami vzduchotechnických zariadení a s radosťou môžeme povedať, že boli touto myšlienkou nadšení. S viacerými montážnymi firmami plánujeme rozbiehať spoluprácu.“ hovorí Ing. Jana Šefrániková, majiteľka spol. New Aroma.

„Montážne a servisné firmy tiež aromatizáciu ocenili a to najmä z toho dôvodu, že pri starších vzduchotechnických rozvodoch sa často stretávajú so zápachom. Náš neutralizér pachov im preto pomôže vyriešiť tento problém.“

Aromatizáciu je možné využívať na zvýšenie predaja v showroomoch, obchodných prevádzkach, hoteloch a reštauráciách, ale tiež v bytoch a rodinných domoch na vytvorenie dokonalej atmosféry. Aroma oleje od spol.New Aroma sú vyrábané na Slovensku, antialergické a úplne zdravotne nezávadné.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

New Aroma Home

Špeciálna línia dezinfekčných difuzérov navrhnutá pre domácnosti.

Dizajn, ktorý sa hodí do každého bytu a domu, obývačky aj kuchyne, do kúpeľní aj samostatných WC. Príjemná aróma, ktorá chráni vás aj vašich hostí. S pokrytím plochy do 100 m².

New Aroma Biznis

Séria profesionálnych výkonných difuzérov navrhnutá pre biznis prevádzky.

Ideálne pre hotely, nákupné centrá a predajne, kancelárie a recepcie, výrobné a logistické haly, firemné šatne a WC, telocvične a fitnescentrá, nemocnice alebo školy. S pokrytím plochy až do 15 000 m³.